Whatsapp: 0546 466 22 14

1000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Müşteri Destekleri

Sipariş öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız.

Sipariş ile ilgili sorularınız

Sipariş ve Kargo Süreci

Genelde 1-2 iş gününde Türkiye’ nin bir çok yerine kargolarımız ulaşmaktadır. Ama tabi kargoya verildikten sonraki süreç kargo firmasının sorumluluğundadır. Ankara’ dan Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Hesap yaratmak için buraya tıklayarak ilgili sayfada sadece bir mail adresi ile kayıt yaptırmanız mümkündür.

Hesabınıza buraya tıklayarak giriş yaptıktan sonra adreslerim bölümünden istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numarası kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Eğer üye olarak sipariş versiyseniz buraya tıklayarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Sitemizde herhangi bir şekilde kredi kartı bilgisi tutulmamaktadır. Kredi kartı ile ödeme işlemleri BDDK onaylı ödeme kuruluşu aracılığı ile yürütülmekte ve tüm bilgi güvenliği bu firmalarca sağlanmaktadır.

Tüm satışlarımız faturalı yapılmaktadır. Sitemizde kdv dahil fiyatlar sunulmaktadır ve her ürün satışında vergi alınmaktadır.

Siparişiniz sırasında seçimi yapılan kargo firması ile kargo firmasının dağıtım ağı olan her yere gönderim yapılmaktadır. 

Aldığınız ürünlere göre paketleme şekli değişebilmektedir. Ürünleriniz bir veya daha fazla paket halinde gönderilebilir. Her bir paket için ayrı bir kargo takip numarası oluşacaktır.

Bir değişim yapmak istersem

İade ve Değişim

Sitemizde sunulan ürünler kişiye özel olarak temin edilmekte ve hazırlanmaktadır. Bu sebeple herhangi bir iade süreci bulunmamaktadır.

Konuyla ilgili bilgi almak isterseniz bizlere her zaman iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan ve e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Siparişlerin en doğru biçimde sizlere ulaşması için her aşamada gerekli kontroller yapılmaktadır. Ama yine de yanlış bir ürün gönderildiğini düşünüyorsanız bizlerle her zaman sitemizde sunulan Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçerek konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

Siparişlerin en sağlam biçimde sizlere ulaşması için gerekli paketleme yapılmaktadır. Ama yine de hasarlı bir ürün ulaştığını düşünüyorsanız bizlerle her zaman sitemizde sunulan Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçerek konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

Bizlere her zaman iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Bizlerle en hızlı biçimde iletişime geçerek doğru adresi bildirmeniz gerekmektedir. 

Böyle bir durumda en hızlı biçimde bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz. Siparişler isteğe özel üretildiği için, üretime geçildiği anda iptal ve değişiklik işlemi yapılamamaktadır. Ama henüz üretimi yapılmadı ise konuyla ilgili yardımcı olunabilmektedir.

Sitemizde ön sipariş özelliği bulunmamaktadır. Stokta olmayan bir ürün siparişi alınamamaktadır.

Tüm Türkiye’ye Kargo

Sabit Kargo ücreti

Siparişe Özel El Yapımı Ürünler

Sipariş üzerine özel olarak üretim

Özel Paketleme ile Gönderim

Hassas ve özenli paketleme ile kargolama

100% Güvenli Ödeme

BDDK onaylı ödeme kuruluşu ile (MasterCard / Visa / EFT / HAVALE)