Whatsapp: 0546 466 22 14

1000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Hakkımızda

Yaratıcı, detaycı ve yenilikçi bir marka olarak; tüm özel günlerinizde ve günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz hızlı, pratik, ekonomik ve yepyeni dekor seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Doğum Günü Kutlamaları ile Başlayan Süreç

2021 Yılında Başlayan Hikayemiz

Özel günlerden en çok hayatımızda yeri olan doğum günü dekor maketleri üreterek başlayan serüvenimiz tüm sektörlere hızla yayıldı. Okullar, kurumlar için tasarlanan maketlerden fuar, düğün gibi organizasyonlara uzanan dekorlara, milli bayramlar ve dini bayramlarda sıklıkla tercih edilen maketlere kadar çok geniş bir portföy ile hizmet vermeye devam etmeyi misyon edinmiş bir ekip olarak çalışmalarımızı bu yönde sürdürdük.

Tamamen size özel üretilen dekorlar

Kişiye Özel Tasarımlar

Sadece size ve sevdiklerinize özel üretilen dekorlar ile hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde fark yaratmanız en büyük hedefimiz oldu. Hepsimaket.com ile hayal edebileceğiniz tüm dekorlara hızlıca ve maliyet etkin bir biçimde ulaşmanız için çalışmalarımızı her zaman ilerlettik.

Tasarımda yenilikçi ve pratik yaklaşım

Henüz yeni başlıyoruz

Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübe ile her zaman en iyi kaliteyi en hızlı biçimde sizlere ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Tasarım ve teknoloji alanında uygulayacağımız yenilikçi yaklaşımlarımızla da Türkiye’ de maket dekor üretiminde lider bir marka olarak yolumuza devam etmeyi misyon edinmekteyiz.

Her şey çok güzel oldu!
Mini kutlamamızda.
Çiftlik Konsept
İstanbul
Mükemmel paketleme, mükemmel ürünler.
Hem de jet hızıyla!
Çok çok teşekkürler
Hint Temalı Filler
Bodrum
Tüm Türkiye’ye Kargo

Sabit Kargo ücreti

Siparişe Özel El Yapımı Ürünler

Sipariş üzerine özel olarak üretim

Özel Paketleme ile Gönderim

Hassas ve özenli paketleme ile kargolama

100% Güvenli Ödeme

BDDK onaylı ödeme kuruluşu ile (MasterCard / Visa / EFT / HAVALE)