SEPETİM

Whatsapp: 0546 466 22 14

HEPSİMAKET.COM BİR NİCEYASLARA.COM MARKASIDIR. 

Müşteri Hizmetleri

Ekibimiz ile her zaman sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Siparişler ile İlgili Genel Sorular

Siparişler ve Gönderim

Siparişlerinizin kargoya teslim edilme süresi 2 iş günüdür. Kargoya teslim edildikten sonra adresinize ulaşması kargo firmasının süreci ile ilgilidir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişkenlik gösterecekir.

Hepsimaket.com’ a üye olmak için buraya tıklayarak ilgili alanlara e-posta adresinizi ve belirleyeceğiniz bir parolayı yazarak üye ol diyebilirsiniz. 

Gönderim ve fatura adreslerinizi buraya tıklayarak güncelleyebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra adreslerde bu kanal üzerinden bir değişiklik yapılamamaktadır. Sipariş sonrası değişiklik yapmak isterseniz 0546 466 22 14 Whatsapp hattımızdan ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Siparişlerinizin durumunu buraya tıklayarak veya Hesabım – Siparişler adımından gözlemleyebilirsiniz.

Hayır, sitemizde yapılan Kerdi Kartı ödemeleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu onaylı bir firma aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Hepsimaket.com hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinize erişemez veya saklayamaz. Sadece sipariş ile ilgili bir iade vb. durum oluştuğunda firma tarafından sunulan sistem üzerinden gereken aksiyonları sergileyebilir. 

Ürün fiyatları KDV dahil olarak sunulmaktadır. Ödeme aşamasında fiyata dahil olan KDV miktarı bilgi olarak verilmektedir.

Belli ürünlerde belli boyutlar için Türkiye dışında farklı ülkelere gönderim yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi için 0546 466 22 14 Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin çeşidine göre paket sayısı değişmektedir. 2 boyutlu ve 3 boyutlu maketlerimiz farklı paketlerde gönderilmektedir. Bazı durumlarda da aynı ürün grubu olsa dahi zarar görmemesi için birden fazla paket kullanarak paketlenebilmektedir. 

Siparişinizde Değişiklik Yapmak İsterseniz

İade ve Değişim

  1. Sitemizde sunulan ürünler, siparişinize özel, istenen boyutta siparişiniz sonrası üretilmekte ve hazırlanmaktadır. Hazır ürün değildir. Bu yüzden 6502 Sayılı TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUNU MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ madde 15 b bendi (istisnalar) uyarınca, ürünlerimiz için herhangi bir iade süreci (cayma hakkı) bulunmamaktadır.                                                                                                          Konuyla ilgili bilgi almak isterseniz bizlere her zaman iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan (0546 466 22 14 veya 0312 265 07 64) ve e-posta adresimizden ulaşabilirsi

Siparişlerimiz büyük bir titizlikle yönetilmekte ve gönderim öncesi kontrol edilmektedir. Yani böyle bir durumla karşılaşma ihtimaliniz çok düşüktür. Ama yine de yanlış bir ürün teslim aldığınız durumda hemen 0546 466 22 14 whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sorunu çözmek adına hizmet veriyor olacağız.

Ürünleriniz kargoda zarar görmemesi için olabilecek en doğru biçimde paketlenmekte ve paket üstüne tüm gerekli uyarılar konmaktadır. Kargo size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka paketi kontrol ediniz. Ve yapılan tüm uyarılara rağmen; paket üzerinde herhangi bir hasar varsa lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Aksi halde hasarlı ürün için iade alınamamaktadır.

Paketi açarken de çok dikkatli olunuz. Paket açılırken veya kullanım sırasında verilen hasardan dolayı da firmamız sorumlu tutulamaz.

Ürünün iadesi uygun görüldüğü durumda, kargo paketinin üzerinde yer alan adrese aynı kargo firmasıyla anlaşmalı hesabımız üzerinden gönderim yapabilirsiniz.

Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa 0546 466 22 14 Whatsapp hattımız üzerinden her zaman bizlere yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede mesajınıza dönüş yapılacaktır.

Siparişinizi verdikten sonra sistem üzerinden bir gönderim adresi değişikliği yapılamamaktadır. Böyle bir durumda 0546 466 22 14 numaralı hattımızdan, sipariş numaranızı ve siparişinizin gönderilmesini istediğiniz yeni adresi iletebilirseniz bilgileriniz tarafımızca güncellenebilir.

Siparişiniz üretim aşamasına geçtiyse herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi yapılamamaktadır. Üretim aşamasına geçmeyen siparişler için, isteğinizi 0546 466 22 14 Whatsapp hattımızdan iletebilirseniz yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyor olacağız.

Tüm Türkiye’ye Kargo

Faturalı Gönderim

Özel Paketinde Gönderim

Sorunsuz Kargo

Yüzlerce Çeşit Model

Farklı Boyut Seçenekleri

100% Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / EFT / HAVALE