SEPETİM

Whatsapp: 0546 466 22 14

HEPSİMAKET.COM BİR NİCEYASLARA.COM MARKASIDIR. 

Hakkımızda

Yaratıcı, detaycı ve yenilikçi bir marka olarak; tüm özel günlerinizde ve günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz hızlı, pratik, ekonomik ve yep yeni kendi üretimimiz dekorlarımızla tanışın.

Farklı bir isim ile karşınızda

2018' de Başlayan Bir Macera

Her ne kadar Hepsimaket.com olarak yeni bir marka ile hizmet vermeye 2021 yılında başlamış olsak da; aslında maceramız çok eski. Diğer bir platformumuz olan NiceYaslara.com altında maket ürün grubu içinde yıllardır yer alan ve en çok sevilen doğum gününe özel tüm ürünlerimiz; tüm sektörlerde kullanılmak üzere çeşitlendirilip yepyeni bir isim altında sizlerle.

Günlük yaşantınızda da varız

Sadece Size Özel Dekor Üretimi

Daha çok özel günlerde dekor olarak kullanılan maketlerimiz artık; evinizde, iş yerinizde ve günlük yaşantınızda ki daha bir çok alanda  sadece size özel üretilerek dekora dönüştürülüyor. İster duvarınızda, ister masa veya konsol üstünde kullanın, size özel üretilen bu modelin başka bir evde olma şansı yok!

Sektör ve Ürün Çeşitliliğinde Lider

Daha Yeni Başlıyoruz!

Doğum günü, düğün, nişan, söz, yenidoğan, baby shower, kurumsal tanıtımlar derken; uçsuz bucaksız bir deryada, aklınıza gelebilecek tüm alanlarda, amacına uygun ve özgün üretimle tüm dekorların yerini almaya aday olan bu maket dekorlar dünyada da bir numara olacak. Şimdiden dış pazarlarda yerini almaya başlayan maketlerimizin tek üreticisi olarak dünya devi olacağımız günler hiç uzak değil.

Harika bir ekip sizin için 7/24 çalışıyor

Her şey için çok teşekkür ederim. Mükemmel kalitede ürünler. Artık tek adresimizsiniz.
Emine Masat
Çiftlik Konsept Parti Maketleri
Günaydın , sizin fil maketler dün akşamki partide değişik mekanlarda baş köşede idi. Tekrar emeklerinize sağlık!
Serpil Turan
Şans Filleri Maketleri
Tüm Türkiye’ye Kargo

Faturalı Gönderim

Özel Paketinde Gönderim

Sorunsuz Kargo

Yüzlerce Çeşit Model

Farklı Boyut Seçenekleri

100% Güvenli Ödeme

MasterCard / Visa / EFT / HAVALE